Super oferty na e-maila

Dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach
Zapisz się na nasz ofertowy newsletter

Pobierz aplikację mobilną Hotele.pl

Ponad 600 tysięcy rezerwacji

W historii portalu nasi klienci dokonali ponad 600 000 rezerwacji w hotelach w Polsce i za granicą, co przełożyło się na ponad 750 000 sprzedanych pokojonocy, i prawie 1 000 000 sprzedanych osobonocy! Te liczby codziennie ulegają znacznemu zwiększeniu dzięki zaufaniu, jakim darzą nas nasi Klienci.

Ponad 300 tys. zadowolonych klientów

Tyle osób nam już zaufało i skorzystało z naszych usług. Mamy liczną i aktywną grupę stałych klientów, dla których staliśmy się wiarygodnym partnerem i stałym dostawcą usług hotelowych.

Ponad 270 tys. dostępnych hoteli

Nasi klienci mogą wybierać spośród ponad 270 000 obiektów noclegowych na całym świecie. Mamy najlepszą ofertę na każdą kieszeń i trafiającą w każde gusta. Jeśli w miejscu, do którego pragniesz pojechać, jest jakikolwiek hotel, z pewnością posiadamy go również w naszej ofercie.

Autentyczne opinie gości

Zachęcamy naszych użytkowników, aby dzielili się swoimi wrażeniami z pobytu w hotelu, i tym samym pomogli dokonać najlepszego wyboru innym klientom. Co bardzo istotne, dbając o rzetelność i wiarygodność, prezentujemy tylko opinie osób, które faktycznie nocowały w wybranym hotelu. Znajdziecie Państwo u nas zarówno opinie pozytywne, jak również te mniej pochlebne.

Brak ukrytych kosztów

Rezerwując hotel za naszym pośrednictwem mają Państwo gwarancję, iż cena którą prezentujemy jako ofertę wybranego hotelu, jest ostateczna. Żadnych niespodzianek po drodze!

Bezpieczeństwo transakcji i danych osobowych

Portal hotele.pl jest zarządzany przez spółkę eTravel S.A., będącą w 100% własnością Grupy Kapitałowej Netmedia S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2006 roku. Gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, które są nam niezbędne w celu wykonania usługi. Nad bezpieczeństwem płatności czuwa eCard S.A., uznana marka na rynku płatności online.

Płatność w hotelu

Dla wygody naszych Klientów umożliwiamy również płatność na miejscu w hotelu za dokonaną rezerwację.

Bezkosztowa anulacja

Większość naszych ofert posiada możliwość bezkosztowej anulacji, tym samym jest objęta pełnym zwrotem poniesionych przez klienta kosztów rezerwacji. Warunki takiej oferty są zawsze czytelnie opisane, w przypadku braku możliwości bezkosztowej anulacji również taka informacja jest umieszczona.

Copyright 2000-2018 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - Koszt połączenia zgodnie z cennikiem operatora.
Zamknij

Zaloguj

Rejestracja

Zarejestruj się w portalu Hotele.pl, a uzyskasz m.in:

  • możliwość szybszego dokonywania rezerwacji,
  • dostęp w pierwszej kolejności do ofert specjalnych i promocji,
  • możliwość przeglądania swoich opinii o hotelach,
  • dostęp do pełnej historii swoich rezerwacji,
  • możliwość wydrukowania faktur VAT

Trwa ładowanie...

Schowek