O nas

Witamy na stronie www.Hotele.pl - lidera na rynku rezerwacji hotelowych on-line w Polsce.

Od 2001 roku Hotele.pl oferuje najlepszy wybór hoteli i noclegów w całej Polsce. Każdego dnia zapewniamy naszym klientom szeroki i różnorodny typ zakwaterowania - od małych hoteli rodzinnych, pensjonatów, pokoi gościnnych w górach czy nad morzem, po duże hotele sieciowe znanych marek znajdujące się w największych miastach w Polsce.

Prezentowana przez nas oferta w idealny sposób spełnia oczekiwania zarówno Klientów indywidualnych jak i korporacyjnych (Obsługa Firm).

Klienci korzystający z naszych usług mają możliwość złożenia zamówienia zarówno przez stronę WWW lub email, jak również przez telefon czy fax. Nasza oferta aktualizowana jest przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, a Biuro Obsługi Klienta / Call Center jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00 i w soboty w godzinach 9.00 - 15.00

Korzyści dla Gości
System rezerwacji online www.Hotele.pl zbudowany w oparciu o doświadczenia największych systemów tego typu zarówno w USA jak i w Europie, charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością działania oraz intuicyjnym sposobem dokonywania rezerwacji. Jego największą jednak zaletą są oczywiście ceny prezentowanych w nim usług, jak również „szerokość" prezentowanej oferty.

Bezpieczeństwo
W celu spełnienia najwyższych wymogów bezpieczeństwa w zakresie transakcji on-line Centralny System Rezerwacji Online "Hotele.pl" należący do eTravel SA współpracuje z eCard S.A. Płatności za  rezerwacje dokonywane za pomocą karty kredytowej oraz e-przelewów obsługiwane są i zabezpieczane przez eCard S.A., firmę dającą gwarancję całkowitego bezpieczeństwa Państwa danych użytych w procesie rezerwacji.

Dbamy o najwyższą możliwą jakość naszych usług, szybką i dyskretną obsługę, a nasze główne atuty, to wspomniane już atrakcyjne ceny oraz dogodne dla Klientów formy rozliczeń i terminy płatności.

Więcej informacji na temat prezentowanej oferty udzielą Państwu doświadczeni konsultanci Biura Obsługi Klienta Hotele.pl
Copyright 2000-2018 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - Koszt połączenia zgodnie z cennikiem operatora.
Zamknij

Zaloguj

Rejestracja

Zarejestruj się w portalu Hotele.pl, a uzyskasz m.in:

  • możliwość szybszego dokonywania rezerwacji,
  • dostęp w pierwszej kolejności do ofert specjalnych i promocji,
  • możliwość przeglądania swoich opinii o hotelach,
  • dostęp do pełnej historii swoich rezerwacji,
  • możliwość wydrukowania faktur VAT

Trwa ładowanie...

Schowek