Twoje kryteria

Kierunek

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Typ pokoju

dowolny

Liczba pokoi

pokoi

Zobacz na mapie

Dwór Kaliszki

Dwór Kaliszki - standard 3*
12-230 Biała Piska , Kaliszki 17
Dodaj do ulubionych
Ocena TripAdvisor
4.5
Na podstawie 46 opinii
od 210 zł

Sprawdź dostępność

Udogodnienia

 • Parking dozorowany
 • Internet bezprzewodowy
 • Internet przewodowy
 • Zwierzęta
 • Basen
 • Restauracja
 • Dostawka dla dorosłego
 • Dostawka dla dziecka
 • Sauna
Śniadanie, Możliwość wczesnego check‐in, Możliwość późnego check‐out
zamknij
Jak dojechać do hotelu z:

Opis obiektu

Lokalizacja

W otoczeniu dworu roztacza się park krajobrazowy będący pod ochroną konserwatora zabytków. Najcenniejszymi okazami parku są dwa 300-letnie dęby. Na terenie znajduje się również staw. Założenie parkowe przypomina styl angielski, ciągle prowadzone są prace rewitalizacyjne mające na celu ukazanie jego piękna a także dbanie o zachowanie klarownych linii zieleni z lekkim wprowadzeniem „ dzikiej naturalności’’. Przestrzeń która nas otacza powoduje, że odnaleźć można różne ustronne miejsca, by pobyć blisko przyrody, korzystając z hamaka, ławki czy po prostu konara obrośniętego mchem.

Zakwaterowanie

W naszym Dworze, w nastrojowych i luksusowo wyposażonych pokojach, możemy gościć do 60 osób. Każdy z 30 pokoi jest oryginalnie i zarazem kameralnie urządzony. Odpowiednia aranżacja wnętrz, ciekawa, czasami zaskakująca kolorystyką, łączy i zachowuje styl minionych epok. Urok łazienek ujawnia się w jasnych zdobieniach kamiennych.

Udogodnienia

Połączenie wszystkich elementów z nowinkami techniki ( telewizja LCD , telefon oraz łącze internetowe ) powoduje, że wypoczywają Państwo w komfortowym i eleganckim wnętrzu, z namiastką domowego ciepła.

Wyżywienie

Dwór Kaliszki zaprasza do degustacji potraw i znakomitych trunków w Restauracji Dworskiej usytuowanej na parterze budynku, z której rozpościera się widok na Park Dworski. Ze stylowo urządzonej restauracji można wyjść na taras letni i nasycić się pięknem parku krajobrazowego w którym króluje 300 – letni dąb. Dworskie Piwnice zapraszają do herbaciarni i baru.

Wypoczynek

Powrót do arystokratycznego piękna w mazurskim zaciszu Dworu Kaliszki. Zapraszamy do Spa & Wellness w Dworze Kaliszki. Na Państwa wizytę oczekuje wykwalifikowany personel, który doradzi jak uprzyjemnić pobyt w Dworze oraz zadba o dobre samopoczucie Gości. Zatrzymaj piękno twojego ciała w Dworskim Spa & Wellness.

Konferencje

Dwór Kaliszki to nie tylko wspaniałe miejsce do wypoczynku, ale również do organizacji konferencji i szkoleń. Sala konferencyjna to reprezentacyjne miejsce w obiekcie, gdzie na potrzeby Gości konferencyjnych zostały stworzone warunki, w których spragnieni wiedzy uczestnicy spotkania znajdą doskonałe warunki do nauki, pracy i integracji. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i specyfiki grupy, starannie przygotowując każde spotkanie. Staramy się oferować uczestnikom spotkań jak najwyższy komfort i wykwalifikowaną obsługę. Sala konferencyjna może pomieścić maksymalnie 100 osób. Gościom konferencyjnym udostępniamy: rzutnik multimedialny, laptop, zestaw TV i Video, mikrofon, rzutnik, ekran oraz nielimitowany dostęp do Internetu.

Sprawdź dostępność
Copyright 2000-2018 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - Koszt połączenia zgodnie z cennikiem operatora.
Zamknij

Zaloguj

Rejestracja

Zarejestruj się w portalu Hotele.pl, a uzyskasz m.in:

 • możliwość szybszego dokonywania rezerwacji,
 • dostęp w pierwszej kolejności do ofert specjalnych i promocji,
 • możliwość przeglądania swoich opinii o hotelach,
 • dostęp do pełnej historii swoich rezerwacji,
 • możliwość wydrukowania faktur VAT

Trwa ładowanie...

Schowek