Twoje kryteria

Kierunek

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Typ pokoju

dowolny

Liczba pokoi

pokoi

Zobacz na mapie

OSSA Congress & Spa

OSSA Congress & Spa - standard 4*
96-200 Rawa Mazowiecka, Ossa 1
Dodaj do ulubionych
Ocena TripAdvisor
4
Na podstawie 309 opinii
od 399 zł

Hotel Ossa**** Congress & Spa położony jest w samym środku Polski - łatwo do niego dojechać z każdego miejsca w kraju, zwłaszcza ze względu na doskonałe połączenia z największymi aglomeracjami. Oferuje komfortowe pokoje, 29 wielofunkcyjnych sal, mieszczących od 10 do 1600 osób, a także dużą amfiteatralną salę. Dodatkowo Goście mogą korzystać z Centrum SPA, 3 restauracji, 3 barów oraz Karczmy Ułańskiej.

Sprawdź dostępność

Udogodnienia

 • Parking dozorowany
 • Internet bezprzewodowy
 • Internet przewodowy
 • Zwierzęta
 • Klimatyzacja
 • Basen
 • Restauracja
 • Dostawka dla dorosłego
 • Dostawka dla dziecka
 • Usprawnienia dla niepełnosprawnych
 • Sauna
Możliwość połączenia pokoi, Możliwość późnego check‐out, Możliwość wczesnego check‐in, Śniadanie
zamknij
Jak dojechać do hotelu z:

Opis obiektu

Lokalizacja

Hotel Ossa**** Congress & Spa położony jest w samym środku Polski, co sprawia, że łatwo do niego dojechać z każdego miejsca w kraju, zwłaszcza ze względu na doskonałe połączenia z największymi aglomeracjami. Na przykład od Gdańska obiekt jest położony w odległości 335 kilometrów - najprostszy dojazd popularną siódemką (droga krajowa nr 7 łącząca Gdańsk z Warszawą), nie powinien przekraczać 4 godzin. Z kolei od Białegostoku obiekt jest położony w odległości 260 kilometrów. Tutaj trasa biegnie drogą łączącą Białystok z Warszawą. Jest to trasa szybkiego ruchu, dlatego też dojazd zajmie niecałe 3 godziny. Tyle samo czasu trzeba przeznaczyć na podróż z południa Polski – z Krakowa, aby dojechać do naszego hotelu, należy pokonać 270 kilometrów. Trasa biegnie przez piękne tereny zwłaszcza w okolicy Radomia i Kielc. Najdłuższą trasę do pokonania mają osoby wyruszające ze Szczecina – aby przejechać 475 kilometrów, trzeba na to przeznaczyć około 5 godzin. Od Warszawy hotel położony jest w odległości zaledwie 60 kilometrów. Dojazd z Warszawy zajmuje tylko 40 minut.

Zakwaterowanie

Pokoje w naszym hotelu zróżnicowane są pod względem wielkości i wyposażenia, każdy z nich charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia. Zadbaliśmy o przyjazną atmosferę, maksymalną użyteczność i Państwa wygodę. Hotel jest w pełni klimatyzowany. Hotel posiada 522 pokoi, w tym apartamenty.

Udogodnienia

Odkrycie oddziaływania wody na nasze samopoczucie, tak ważne dla filozofii SPA, nie nastąpiło nagle. Już w kulturach starożytnych kąpiel była ważnym elementem codzienności, z czasem stając się prawdziwym rytuałem o głębokim znaczeniu obyczajowym, a także religijnym.Hotel Ossa oferuje też bogatą ofertę związaną ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem, wypoczynkiem, czy poprawą kondycji. Dla Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, które uprzyjemnią pobyt w naszym ośrodku. Amatorzy aktywnego wypoczynku, dzieci, panie i panowie chcący poprawić swój wygląd i zadbać o zdrowie – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Pomyśleliśmy bowiem o zróżnicowanych potrzebach naszych Gości – uzależnionych od wieku, temperamentu, czy wreszcie - ilości wolnego czasu.

Wyżywienie

Hotel w zakresie gastronomii wyróżnia się unikalną, niezwykle bogatą i różnorodną ofertą. Przede wszystkim cechuje nas duża liczba punktów gastronomicznych o bardzo zróżnicowanym charakterze, a bogata aranżacja wnętrz dostosowana jest do ogólnej wizji obiektu oraz regionu. Oferujemy 24-godzinną życzliwą i fachową obsługę, serwis na najwyższym poziomie.
Restauracja Kryształowa, Restauracja Calvados, Restauracja Starówka, Lobby Bar, Klub Nocny Mandragora, U-BOOT Bar, Karczma Ułańska.

Konferencje

Hotel Ossa oferuje Państwu bogatą ofertę, związaną z organizacją imprez, szkoleń, kongresów i wszelkiego rodzaju spotkań. Powierzchnia konferencyjna zajmuje łącznie, aż 2044 m². Do Państwa dyspozycji oddajemy 29 wielofunkcyjnych sal, mieszczących od 10 do 1600 osób, a także dużą amfiteatralną salę, ze stopniowanym poziomem, dla 600 osób. Oprócz tego, dysponujemy wielofunkcyjną salą, która w części konferencyjnej zmieści aż 1000 osób.Salę Kongresową oraz Amfiteatralną można połączyć w całość (1600 osób), lub podzielić ruchomymi ścianami. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny, umożliwiający sprawne przeprowadzanie prezentacji, szkoleń, prowadzenie wykładów i zajęć o dowolnym charakterze. Stały dostęp do internetu oraz najnowszej generacji system nagłaśniający sprawiają, że nasze sale spełniają wszelkie wymagania związane z nowoczesną, profesjonalną organizacją tego rodzaju imprez. System nagłaśniający umożliwia między innymi nagrywanie dyskusji i konferencji oraz odtwarzanie dźwięku towarzyszącego obrazom. Na system składają się bezprzewodowe mikrofony, miksery, wzmacniacze, magnetofony, odtwarzacze DVD, magnetowidy oraz głośniki ścienne i sufitowe. Ponadto, sale wyposażyliśmy w urządzenia i systemy do prezentacji pisma i obrazów: rzutniki multimedialne, wizualizery cyfrowe.

Opinie użytkowników Hotele.pl

8.00/10
18.04.2014
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Cena do jakości 8.0
Obsługa 8.0
Lokalizacja 8.0
Wyżywienie 8.0
Zakwaterowanie 8.0

"Doskonałe śniadanie i obiad. Miejsce zabaw dla dzieci. Przestronne pokoje. Hotel przyjazny zwierzętom." ~Gość

6.60/10
18.04.2014
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Cena do jakości 6.0
Obsługa 7.0
Lokalizacja 7.0
Wyżywienie 6.0
Zakwaterowanie 7.0

"Urocza okolica.
W zimie to miejsce zamiera.
Przydałoby się już odświeżenie." ~Błażej

7.40/10
18.04.2014
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Cena do jakości 7.0
Obsługa 7.0
Lokalizacja 7.0
Wyżywienie 8.0
Zakwaterowanie 8.0

"dobre śniadanie; ładne pokoje i wygodne poduszki
Słaby sygnał internetu w pokoju." ~Gość

3.20/10
20.02.2011
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Zakwaterowanie 7.0
Wyżywienie 3.0
Lokalizacja 3.0
Obsługa 2.0
Cena do jakości 1.0

"Wróciłam właśnie z Ossy. Hotel przereklamowany. Basen może na zdjęciach wygląda w porządku, w rzeczywistości większa wanna. Jedzenie fatalne w stosunku do ceny, w klubie nocnym mała powierzchnia do zabawy, brak stolików. Pokoje w porządku,w każdym barek w postaci lodówki,niestety zamknięty na kluczyk ,cennik obok." ~wrocławianka

2.20/10
05.02.2011
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Zakwaterowanie 2.0
Wyżywienie 1.0
Lokalizacja 5.0
Obsługa 1.0
Cena do jakości 2.0

"Właśnie wróciłem z Ossy i szczerze powiem przereklamowana !!!
Pokoje malutkie, wstawiłem walizkę i przejść nie można... Ogólnie obiekt kosmicznie wielki, znaleźć salę czy restaurację to długa wyprawa po krętych i skomplikowanych korytarzach.
Obsługa restauracji i barów stroje ma na 2 a nie 4 gwiazdki, nie wspomną o obsłudze gościa - żenada. A drogo !!! Jak w Wawie" ~Marcin W.

Sprawdź dostępność
Copyright 2000-2018 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - Koszt połączenia zgodnie z cennikiem operatora.
Zamknij

Zaloguj

Rejestracja

Zarejestruj się w portalu Hotele.pl, a uzyskasz m.in:

 • możliwość szybszego dokonywania rezerwacji,
 • dostęp w pierwszej kolejności do ofert specjalnych i promocji,
 • możliwość przeglądania swoich opinii o hotelach,
 • dostęp do pełnej historii swoich rezerwacji,
 • możliwość wydrukowania faktur VAT

Trwa ładowanie...

Schowek