Twoje kryteria

Kierunek

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Typ pokoju

dowolny

Liczba pokoi

pokoi

Zobacz na mapie

System Hotel Kraków

System Hotel Kraków - standard 3*
31-357 Kraków, J. Conrada 35
Dodaj do ulubionych
Ocena TripAdvisor
3
Na podstawie 253 opinii
od 99 zł

Obiekt klasy ekonomicznej System Hotel Kraków*** położony jest w pobliżu trasy E40 oraz trasy wylotowej na autostradę A4. Hotel oferuje nowoczesne i funkcjonalne pokoje. Hotel zapewnia 2 kameralne i dyskretnie zlokalizowane sale konferencyjne. W całym obiekcie dostępny jest bezpłatnie dla Gości bezprzewodowy Internet.

Sprawdź dostępność

Udogodnienia

  • Parking dozorowany
  • Internet bezprzewodowy
  • Zwierzęta
  • Dostawka dla dziecka
Śniadanie
zamknij
Jak dojechać do hotelu z:

Opis obiektu

Lokalizacja

System Hotel Kraków*** to nowoczesny obiekt klasy ekonomicznej, położony w bliskości ważnych traktów komunikacyjnych (trasy E40 4 Kraków – Częstochowa oraz trasy wylotowej na autostradę A4 Kraków – Wrocław). Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do Rynku Głównego oraz Dworca PKP Kraków Główny. Zmotoryzowanym Gościom hotel zapewnia monitorowany parking.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje łącznie 106 pokoi o nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach ( w tym 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych). Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon oraz łazienkę z prysznicem. W całym obiekcie jest dostępne bezpłatne szybkie i bezprzewodowe łącze internetowe - 20mb. Ponadto w hotelowym lobby znajdują się stanowiska komputerowe również z bezpłatnym dostępem Internetu.
W całym hotelu obowiązuje zakaz palenia.

Udogodnienia

W całym obiekcie dostępny jest bezpłatnie dla Gości bezprzewodowy Internet. Ponadto w hotelowym lobby znajdują się stanowiska komputerowe również z bezpłatnym dostępem do Internetu.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja – Rosso Nero Ristorante może ugościć jednocześnie 80 osób i czynna jest do późnych godzin wieczornych. Doskonałe dania kuchni polskiej i włoskiej z pewnością zaspokoją wymagania wszystkich Gości.
Restauracja zapewnia również obsługę gastronomiczną konferencji, szkoleń oraz świadczy usługi cateringowe. W restauracji możliwy jest również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.

Konferencje

Organizatorom szkoleń, spotkań firmowych, konferencji Hotel zapewnia 2 kameralne i dyskretnie zlokalizowane sale konferencyjne, (o łącznej powierzchni 60 m2), mogące pomieścić jednocześnie ok. 70 osób. Sale wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu & WiFi oraz na życzenie w nowoczesny sprzęt szkoleniowo - konferencyjny. Możliwość dowolnej konfiguracji ustawienia sali ułatwia organizację różnego rodzaju spotkań.

Informacje dodatkowe

W całym hotelu obowiązuje zakaz palenia.

Opinie użytkowników Hotele.pl

3.40/10
06.04.2015
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Cena do jakości 1.0
Obsługa 1.0
Lokalizacja 5.0
Wyżywienie 5.0
Zakwaterowanie 5.0

"Słaba obsługa. Wjazd na parking strzeżony bardzo utrudniony - jest dzwonek bezprzewodowy, w którym chyba mają słabe baterie, trzeba iść do hotelu, żeby otworzyli szlaban na parking, porażka. Po przyjeździe o godzinie 00:20 pan w recepcji ( jak już podniósł ten szlaban ) coś bełkotał, że już jest inny dzień i rezerwacja jest nieważna. Także najpierw trzeba interweniować o szlaban a potem jeszcze tłumaczyć się, że rezerwacja jest ważna. Porażka." ~Adam

3.60/10
06.04.2015
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Cena do jakości 2.0
Obsługa 1.0
Lokalizacja 5.0
Wyżywienie 5.0
Zakwaterowanie 5.0

"Hotel tani, to fakt, jedynie 100 zł za dobę. Niestety oznacza to, że w hotelu może być zakwaterowana grupa gimnazjalistów, którzy biegają po korytarzu do 1szej w nocy, wrzeszczą, trzaskają drzwiami, demolują hotel a rano wrzucają do pojemnika na odpady duże ilości butelek szklanych. Dlatego ja konkretnie już tego hotelu nie zaryzykuję." ~Adam

5.00/10
02.04.2014
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Obsługa 5.0
Lokalizacja 5.0
Wyżywienie 5.0
Zakwaterowanie 5.0
Cena do jakości 5.0

"Hotel generalnie jest OK. Jedyne zastrzeżenia mamy do akustycznego korytarza i braku informacji, że parking jest płatny (być może nie wszystkie podane informacje są takie same na stronie hotelu i pośrednika)." ~Gość

10.00/10
17.03.2014
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Cena do jakości 10.0
Obsługa 10.0
Lokalizacja 10.0
Wyżywienie 10.0
Zakwaterowanie 10.0

"Bardzo dobra jakość w bardzo dobrej cenie" ~Adam

5.00/10
03.02.2014
Zobacz szczegóły
Szczegóły
Cena do jakości 5.0
Obsługa 5.0
Lokalizacja 5.0
Wyżywienie 5.0
Zakwaterowanie 5.0

"W hotelu nocowaliśmy wraz z rodziną 2 razy.Hotel jak hotel, pokoje trochę małe, ale jest czysto i przytulnie. Dużym atutem jest lokalizacja, jak również cena pokoju. Ogólnie, godny polecenia" ~Gość

Sprawdź dostępność
Copyright 2000-2018 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - Koszt połączenia zgodnie z cennikiem operatora.
Zamknij

Zaloguj

Rejestracja

Zarejestruj się w portalu Hotele.pl, a uzyskasz m.in:

  • możliwość szybszego dokonywania rezerwacji,
  • dostęp w pierwszej kolejności do ofert specjalnych i promocji,
  • możliwość przeglądania swoich opinii o hotelach,
  • dostęp do pełnej historii swoich rezerwacji,
  • możliwość wydrukowania faktur VAT

Trwa ładowanie...

Schowek