Twoje kryteria

Kierunek

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Typ pokoju

dowolny

Liczba pokoi

pokoi

Zobacz na mapie

Legend

Legend - standard 3*
31-048 Kraków, Św. Gertrudy 12
Dodaj do ulubionych
od 167 zł

Sprawdź dostępność
zamknij
Jak dojechać do hotelu z:

Opis obiektu

Lokalizacja

Hotel ***LEGEND - elegancki hotel położony w ścisłym centrum Krakowa, pomiędzy Starym Miastem a Dzielnicą Kazimierz, u stóp Wawelskiego Wzgórza, na styku ulic Św. Gertrudy i Sarego. Znajdujący się po przeciwległej stronie ulicy wspaniały park miejski Planty zachęca do przechadzek, zwłaszcza że większość najważniejszych krakowskich zabytków znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości 100 komfortowych pokoi w czterech kategoriach: Standard, Premium, Suite, oraz pokoje Economic.
Pokoje STANDARD:
- wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, telewizję satelitarną, LCD 42" z radiem, sejf, biurko, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.
- Łazienka wyposażona jest w prysznic, suszarkę, ręczniki i markowe kosmetyki.
Pokoje PREMIUM:
- wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, mini-bar, telewizję satelitarną, LCD 42" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.
- Łazienka wyposażona jest w wannę, suszarkę, ręczniki i markowe kosmetyki oraz szlafroki i pantofle.
- W ramach noclegu korzystać można z dostarczonej do pokoju prasy oraz usługi prania i prasowania (tylko pranie i prasowanie standardowe, obowiązuje limit dzienny).
Pokoje SUITE:
- przestronny pokój z salonem dziennym i sypialnią, z łazienką i dodatkową toaletą. Wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, mini-bar, telewizję satelitarną, LCD 42" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty i indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.
- Łazienka wyposażona jest w prysznic, suszarkę, ręczniki i markowe kosmetyki oraz szlafroki i pantofle.
- W ramach noclegu korzystać można z dostarczonej do pokoju prasy oraz usługi prania i prasowania (tylko pranie i prasowanie standardowe, obowiązuje limit dzienny).
Pokoje ECONOMIC:
– niewielkie pokoje z pojedynczym łóżkiem, wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, telewizję satelitarną, LCD 42" z radiem, sejf, biurko, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.
- Łazienka wyposażona jest w prysznic, suszarkę, ręczniki i markowe kosmetyki.

We wszystkich pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Udogodnienia

Hotel Legend jest idealnym miejscem dla osób chcących poczuć klimat starego Krakowa. Znajduje się w czteropiętrowej, zabytkowej kamienicy wyposażonej w windę i klimatyzację. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie

Przestronna restauracja oraz przeszklone patio zachęcają Gości do spędzenia czasy przy wykwintnych daniach i filiżance kawy.

Konferencje

Hotel Legend jest idealnym miejscem do zorganizowania kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych. Znajdują się w nim dwie, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt, sale szkoleniowe o łącznej powierzchni 58 m2. Sale są klimatyzowane, mają dostęp do światła dziennego z systemem całkowitego zaciemnienia.
W standardowym wyposażeniu sal znajdują się ekran, rzutnik multimedialny, flipchart oraz dostęp do Internetu.
Do dyspozycji Państwa: Sala Lajkonik o powierzchni 33 m2 oraz Sala Twardowski o powierzchni 25 m2. Wysokość obydwu sal wynosi 3 m.

Sprawdź dostępność
Copyright 2000-2018 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - Koszt połączenia zgodnie z cennikiem operatora.
Zamknij

Zaloguj

Rejestracja

Zarejestruj się w portalu Hotele.pl, a uzyskasz m.in:

  • możliwość szybszego dokonywania rezerwacji,
  • dostęp w pierwszej kolejności do ofert specjalnych i promocji,
  • możliwość przeglądania swoich opinii o hotelach,
  • dostęp do pełnej historii swoich rezerwacji,
  • możliwość wydrukowania faktur VAT

Trwa ładowanie...

Schowek