Hotele w pobliżu

Orlik
Orlik **
13.8 km dalej
od 60 zł
Przy Rondzie
Przy Rondzie ***
15.3 km dalej
od 100 zł
Atena
Atena ***
19.2 km dalej
od 150 zł

Hotele w podobnej cenie

Korona
Korona ***
od 140 zł
Olimpijski MOSIR
Olimpijski MOSIR
od 122 zł
Zacisze
Zacisze ***
od 120 zł

BoniFaCio SPA & Sport Resort

**** 09-110 Kępa k. Sochocina, Miejscowość Kępa bd
Dodaj do ulubionych
BoniFaCio SPA & Sport Resort

Parking dozorowany Parking niestrzeżony Internet bezprzewodowy Zwierzęta Klimatyzacja Basen Restauracja Dostawka dla dorosłego Dostawka dla dziecka Usprawnienia dla niepełnosprawnych Sauna
Pokaż wszystkie usługi dodatkowe

Losowa opinia:

"Hotel jest nowoczesny, czysty i przyjemny. Personel jest bardzo miły i pomocny. Bardzo ładny basen, baseny - dla dorosłych, dla dzieci, kryte i otwarte. Jedzenie - było w porządku, ale troszkę za drogie jak na swoją jakość. "

Zobacz inne opinie

ogólna ocena 9.2

Sprawdź dostępność (Wpisz daty przyjazdu, wyjazdu i typ pokoju)

Lokalizacja

Hotel BoniFaCio położony jest na polanie leśnej niedaleko rzeki Wkry, w odległości około 70 km od Warszawy, w kierunku na Gdańsk, oraz około 20 km od Portu Lotniczego Modlin. Ośrodek jest dedykowany zarówno dla rodzin, jak i firm. Jego unikatowość wyraża się w silnej integracji rozwiązań w zakresie zdrowia, urody i sportu. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie - bliskość ponad 3000 hektarów lasu oraz rzeki - ośrodek stawia także na powrót do natury.

Zakwaterowanie

Hotel w pełni klimatyzowany dysponuje na parterze i pierwszym piętrze łącznie 45 pokojami i apartamentami z możliwością zakwaterowania do 120 osób. Każdy z pokoi posiada balkon, a pokoje na parterze taras wychodzący na polanę i basen zewnętrzny.

Udogodnienia

Wellnes: Będziesz miał swobodny dostęp w każdym czasie do naszej strefy basenów i saun. Spa: Dla dobrego samopoczucia na ciele i duszy, proponujemy wybrane zabiegi spa jako idealne uzupełnienie wypoczynku dla zdrowia. Fitness: To dynamiczny system poszukiwań dobrego samopoczucia z punktu widzenia psychologicznego w połączeniu z dążeniem do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej.

Konferencje

Hotel oddaje do dyspozycji w pełni klimatyzowane sale konferencyjne z ruchomymi ścianami, dzięki którym można uzyskać jedną dużą powierzchnię na 300 osób lub do trzech osobnych z możliwością udziału w zajęciach 70 osób w każdej. Duże drzwi zewnętrzne przygotowane są do wjazdu samochodu do sali. Każda z sal wyposażona jest w ekran, rzutnik, nagłośnienie. Istnieje również możliwość wynajęcia kabin do tłumaczeń symultanicznych.

9.20
Katarzyna
08.10.2013
Cena do jakości 9.0
Obsługa 9.0
Lokalizacja 9.0
Wyżywienie 9.0
Zakwaterowanie 10.0

"Hotel jest nowoczesny, czysty i przyjemny. Personel jest bardzo miły i pomocny. Bardzo ładny basen, baseny - dla dorosłych, dla dzieci, kryte i otwarte.
Jedzenie - było w porządku, ale troszkę za drogie jak na swoją jakość."

Sprawdź dostępność (Wpisz daty przyjazdu, wyjazdu i typ pokoju)
Copyright 2000-2014 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
Zamknij

Zaloguj

Rejestracja

Zarejestruj się w portalu Hotele.pl, a uzyskasz m.in:

  • możliwość szybszego dokonywania rezerwacji,
  • dostęp w pierwszej kolejności do ofert specjalnych i promocji,
  • możliwość przeglądania swoich opinii o hotelach,
  • dostęp do pełnej historii swoich rezerwacji,
  • możliwość wydrukowania faktur VAT