Twoje kryteria

Kierunek

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Typ pokoju

dowolny

Liczba pokoi

pokoi

Gołębiewski

Gołębiewski - standard 11*
58-540 Karpacz, Ul. Karkonoska 14
Dodaj do ulubionych

Hotel Gołębiewski położony jest u podnóża Śnieżki w Karpaczu. Ze względu na swoje położenie i doskonale przygotowaną ofertę noclegową, rekreacyjną i gastronomiczną jest doskonałym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i pobytów służbowych.

Sprawdź dostępność w hotelu

Opis hotelu

Lokalizacja

Hotel znajduje się na wysokości 800 m n.p.m, u podnóża Śnieżki i zlokalizowany jest przy ul. Karkonoskiej 14.

Zakwaterowanie

Obiekt posiada 860 pokoi z balkonami, w tym część z nich to apartamenty i pokoje typu studio. Standardowe wyposażenie obejmuje dwa oddzielne jednoosobowe łóżka, lodówkę, telefon, telewizor, sejf oraz nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką, telefonem i kompletem ręczników. Dla rodzin z małymi dziećmi przygotowano łóżeczka dziecięce, wanienki, czajniki elektryczne.

Udogodnienia

Hotel przygotował bogatą ofertę udogodnień. W obiekcie znajduje się Studio Zdrowia i Urody Gołębiewska, Park Wodny TROPIKANA czynny codziennie w godz. 8.00-21.00 ( dla gości hotelowych- wstęp bezpłatny), baseny, różnorodne wanny jacuzzi, sauny suche, sauna parowa, grota solna i lodowa, tężnia solankowa oraz siłownia, Klub dla dzieci i bawialnia. Bezprzewodowy internet jest dostępny w Restauracji Zielonej, Restaracji Czerwonej, Kawiarni Patio I oraz w bawialni.

Wyżywienie

Gołębiewski to również trzy restauracje o różnorodnym klimacie oraz Kawiarnia Patio. Restauracja Czerwona zaprasza na śniadania w formie bufetu szwedzkiego podawane codziennie w godzinach 7.00 – 11.00 oraz obiady w godzinach 13.30 – 16.00. Restauracja Zielona serwuje dania à la carte kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja Staropolska z kominkiem to doskonałe miejsce dla organizacji biesiad. Restauracja dla Dzieci – Smakolandia oferuje napoje, bufet ciepłych i zimnych przekąsek oraz deserów.

Konferencje

Hotel przygotował profesjonalne Centrum Kongresowe z 28 salami konferencyjnymi, salą kinową oraz 2 Salami Kongresowymi. Standardowe wyposażenie sali obejmuje ekran, mikrofon przewodowy, flipchart, markery, stolik prezydialny, scena. Na życzenie - mównica.

Sprawdź dostępność w hotelu
Copyright 2000-2014 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - Koszt połączenia zgodnie z cennikiem operatora.
Zamknij

Zaloguj

Rejestracja

Zarejestruj się w portalu Hotele.pl, a uzyskasz m.in:

  • możliwość szybszego dokonywania rezerwacji,
  • dostęp w pierwszej kolejności do ofert specjalnych i promocji,
  • możliwość przeglądania swoich opinii o hotelach,
  • dostęp do pełnej historii swoich rezerwacji,
  • możliwość wydrukowania faktur VAT

Trwa ładowanie...

Schowek