Your criteria

Destination

Arrival date

Departure date

Room type

any

# of rooms

room

See hotel on map

Skalny Zakopane

Skalny Zakopane - standard 3*
34-500 Zakopane, Pardałówka 3b
Add to favourites
TripAdvisor rating
4.5
Based on 179 reviews
from 280 zł

Hotel*** Skalny WIELE AKTYWNOŚCI – JEDEN HOTEL to jedyny w swoim rodzaju hotel, w którym każdy odnajdzie swoją formę aktywnego wypoczynku. Położenie Hotelu w cichej okolicy sąsiadującej z Tatrzańskim Parkiem Narodowym, trasami biegowymi oraz stokami narciarskimi spełnia oczekiwania osób lubiących aktywny wypoczynek oraz uprawiających wszelkiego rodzaju turystykę. Szeroki wybór zajęć fitness oraz atrakcji dodatkowych, fachowy i niezawodny personel tworzą niezapomnianą atmosferę tego hotelu. Możliwość indywidualnego doboru zajęć fitness pozwoli na aktywny wypoczynek według własnych potrzeb i upodobań. Ruch w naszym Centrum Rekreacji ma poprawić Państwa zdrowie, formę i sprawność fizyczną, a jednocześnie być przyjemnym sposobem spędzenia wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

Check availability in hotel

Facilities in hotel

  • Unguarded parking
  • Wireless Internet
  • Pool
Breakfast
close
How to get to hotel from:

Hotel's description

Location

Hotel*** Skalny WIELE AKTYWNOŚCI – JEDEN HOTEL - to nowy i nowoczesny obiekt o wysokim standardzie wyposażenia. Hotel położony jest w południowo-wschodniej części Zakopanego, w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego, stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch w Kuźnicach oraz stoków narciarskich Nosala i Kozińca. Półgodzinny spacer w rejon tatrzańskich dolin stanowi dodatkową atrakcję. Widok na panoramę całych Tatr z pokoi Hotelowych, ciepłe wnętrze i ciekawa architektura budynku na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń każdemu z Gości.

Accomodation

Pokoje, które Państwu mamy przyjemność zaoferować znajdują się na czterech kondygnacjach naszego Hotelu. Każda z kondygnacji różni się od siebie w kolorystyce wykończenia pokoi, i jest utrzymana w pastelowych, delikatnych barwach.
Pokoje na parterze cechuje kolor niebieski, pokoje na poziomie I-go piętra utrzymane są w tonacji czerwono-zielonej, II piętro zdobi zieleń a piętro III charakteryzuje kolor łososiowy. Specjalny dobór koloru materiałów znajdujących się w każdym z pokoi i łazience, a więc wykładziny dywanowej, glazury, lamp, zasłon itd. podkreśla ich przytulny i elegancki charakter. Każdy z pokoi wyposażony został w 21" odbiornik TV , z kanałami telewizyjnymi w których każdy znajdzie coś dla siebie (np. HBO, Discovery, Eurosport, TVP1, TVP2, CNN itp.) W 6 pokojach na III kondygnacji oraz na sali konferencyjnej można korzystać ze stałego łącza internetowego.

Facilities

Na poziomie dolnej kondygnacji znajduje się restauracja z kominkiem i zespół rekreacyjny z basenem z podgrzewaną wodą przeciwprądami i kaskadą, oraz sauny /parowa, sucha, INFRA RED/, solarium, pokój do masażu. Można tutaj będzie odpocząć po górskich eskapadach, nartach bądź wycieczkach rowerowych, a wysokiej klasy masaż zapewni pełnię sił przed następnym dniem. Do dyspozycji Państwa przeznaczona jest dalsza część centrum rekreacji czyli: sala fitness, sala squash, sala bilardowa.

Dining

Do dyspozycji Państwa jest restauracja dla 80 osób, utrzymana w ciepłych barwach, nawiązująca do stylu regionalnego, klimatyzowana z kominkiem gwarantującym ciepłą atmosferę, o różnych możliwościach aranżacji ustawienia stolików. Restauracja dysponuje bogatym wyborem dań, istnieje możliwość wyżywienia typu pensjonatowego.
Przy holu recepcyjnym znajduje się bar, gdzie miła i profesjonalna obsługa jest do dyspozycji gości do późnych godzin wieczornych. W pobliżu znajduje się dyskretna przestrzeń wyposażona w wygodne loże i fotele dla ok. 25 osób, z której możemy podziwiać panoramę górskich hal, a kominek który się w niej znajduje dostarcza uczucia ciepła i przytulności.

Meeting

Sala konferencyjna o powierzchni 130 m2. Wyposażenie: nagłośnienie; mikrofony bezprzewodowe; klimatyzacje; sterowanie oświetleniem; rzutnik multimedialny; ekran; flipchart; sprzęt audio video. Przygotowana do przyjęcia do 120 osób /w zależności od układu sali.

Check availability in hotel
Copyright 2000-2018 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - The cost of connection in accordance with the operator's price list.
Close

Log in

Registration

Register Hotele.pl portal and get:

  • opportunity to accelerate the booking process,
  • access to special offers and promotions,
  • the ability to view hotels reviews,
  • access to the full history of Your bookings,
  • possibility of printing invoices

Loading...

Clipboard