Your criteria

Destination

Arrival date

Departure date

Room type

any

# of rooms

room

See hotel on map

Haston City Hotel

Haston City Hotel - standard 4*
51-117 Wroclaw, Irysowa 1-3
Add to favourites
TripAdvisor rating
4
Based on 192 reviews
from 190 zł

Haston City Hotel to nowoczesny obiekt noclegowy oferujący zakwaterowanie w stylowo urządzonych, klimatyzowanych pokojach z bezpłatnym dostępem do Internetu. Doskonałe połączenia komunikacyjne z całym miastem pozwalają korzystać z szerokiej oferty kulturalno- rozrywkowej Wrocławia.

Check availability in hotel

Facilities in hotel

  • carPark
  • Wireless Internet
Breakfast
close
How to get to hotel from:

Hotel's description

Location

Hotel położony jest 4 km od centrum miasta, 7 km od dworca kolejowego Wrocław Główny. Rynek oddalony jest o 5 km od obiektu.

Accomodation

Haston City Hotel oferuje gościom 111 nowoczesnych, klimatyzowanych pokoi w strukturze: 1 apartament, składający się z eleganckiej sypialni, przestronnego living-roomu, łazienki oraz oddzielnej toalety, wyposażony w TV SAT, minibar, bezpłatną wodę mineralną telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf. 8 Junior Suite, który składa się z sypialni living-roomu, łazienki oraz oddzielnej toalety, wyposażony w TV SAT, minibar, bezpłatną wodę mineralną telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf. W 4 pokojach znajduje się fotel do masażu. 3 pokoje Superior, wyposażone w TV SAT, minibar, bezpłatną wodę mineralną telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf. 99 pokoi standardowych, wszystkie wyposażono w TV SAT, minibar, bezpłatną wodę mineralną telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, suszarkę do włosów, zestaw kosmetyków. 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych; we wszystkich znajduje się: pojedyncze łóżko, szafa, biurko, stolik z 2 krzesłami, TV, radio, minibar, telefon, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienka.

Dining

Elegancka restauracja Haston City Hotel oferuje wybór dań kuchni świata oraz kuchni regionalnej. Starannie przygotowane menu Szefa Kuchni to propozycja dla smakoszy gotowych do kulinarnych podróży.

Meeting

Haston City Hotel posiada duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny oraz szybki dostęp do Internetu.

Additional information

Istnieje możliwość zakwaterowania ze zwierzętami.

Check availability in hotel
Copyright 2000-2018 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - The cost of connection in accordance with the operator's price list.
Close

Log in

Registration

Register Hotele.pl portal and get:

  • opportunity to accelerate the booking process,
  • access to special offers and promotions,
  • the ability to view hotels reviews,
  • access to the full history of Your bookings,
  • possibility of printing invoices

Loading...

Clipboard