Your criteria

Destination

Arrival date

Departure date

Room type

any

# of rooms

room

See hotel on map

Arkadia Royal

Arkadia Royal - standard 3*
04-555 Warsaw, Bronisława Czecha 10
Add to favourites
TripAdvisor rating
4
Based on 80 reviews
from 177 zł

Otwarty w styczniu 2012 roku warszawski, otoczony ogrodem hotel Arkadia Royal oferuje komfortowe warunki zakwaterowania w funkcjonalnie urządzonych pokojach z dostępem do Internetu.

Check availability in hotel

Facilities in hotel

  • carPark
  • Wireless Internet
Breakfast
close
How to get to hotel from:

Hotel's description

Location

Hotel mieści się przy ulicy Czecha w Aninie, przy trasie na Terespol-Lublin. Odległości orientacyjne: centrum Warszawy- 15 minut, Centrum MT Polska - 2 km, centrum handlowe Promenada- 5 minut, stacja PKP - 300 metrów.

Accomodation

Hotel posiada 41 stylowo urządzonych i przestronnych pokoi jednoosobowych, dwuosobowych Twin, dwuosobowych z łożem, dwuosobowych De Lux z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, trzyosobowych, rodzinnych, apartamentów, apartamentów z jacuzzi. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor LCD z kanałami satelitarnymi, radio, telefon, suszarkę do włosów, łazienkę, bezpłatne łącze internetowe.

Facilities

Obiekt zapewnia dodatkowe usługi hotelowe: SPA room service, budzenie, pranie/prasowanie, krzesełko dla dzieci, kącik zabaw dla dzieci oraz parking podziemny i naziemny.

Dining

W cenę pokoju jest wliczone śniadanie. W zabytkowej restauracji Pałacowej serwowane są wyśmienite, przygotowane w lekkiej formie dania tradycyjnej kuchni polskiej.

Meeting

Do dyspozycji gości biznesowych oddano trzy klimatyzowane sale konferencyjne – Rubinową, Szmaragdową i Platynową, wszystkie z dostępem do światła dziennego z możliwością pełnego zaciemnienia. Każda z sal może pomieścić, w zależności od ustawień, maksymalnie od 20 do 200 osób i wyposażona jest w: mikrofon bezprzewodowy, rzutnik folii, flipchart, ekran, dostęp do Internetu. Dodatkowo płatne są rzutniki multimedialne, laptop, ksero.

Check availability in hotel
Copyright 2000-2017 © eTravel SA & Hotele.pl All Rights Reserved
* - The cost of connection in accordance with the operator's price list.
Close

Log in

Registration

Register Hotele.pl portal and get:

  • opportunity to accelerate the booking process,
  • access to special offers and promotions,
  • the ability to view hotels reviews,
  • access to the full history of Your bookings,
  • possibility of printing invoices

Loading...

Clipboard